Roman Słomka -

Człowiek Siano

Romek Słomka to rewelacyjny artysta, który nie kryje swoich licznych talentów. W czasie występów robi rzeczy, o których Ci się jeszcze nie śniło – ale zacznie! Jego pokazy iluzji łączą nawet najbardziej odległe dziedziny. Wyrafinowane triki iluzjonistyczne uzupełnia o skomplikowany breakdance, śpiew, rap, stand-up, a także elementy gry aktorskiej. I nikt inny przed nim tego nie robił i to na takim poziomie. Niewyobrażalne? To zobacz Człowieka Siano w akcji!

Ale wrodzone umiejętności i doświadczenie to nie wszystko. Romek Słomka –fantastyczny polski iluzjonista – może się również poszczycić gruntownym aktorskim wykształceniem, które zdobywał w PWST w Krakowie. Jego występy są więc w pełni profesjonalne, przygotowane zgodnie z wszelkimi prawidłami sztuki aktorskiej. Na dodatek, Romek Słomka nie tylko występuje, ale także dzieli się swoim doświadczeniem z innymi iluzjonistami oraz konsultuje występy w teatrze i telewizji.

Jego stylowe show przyciąga uwagę, zniewala i porywa od pierwszej minuty aż do samego końca. Nie wierzysz, że można zmienić kubek w grejpfrut? Albo ułożyć kostkę Rubika, robiąc jednocześnie triki breakdance? Człowiek Siano już tego dokonał, zobacz jego pokazy iluzji. To jedyny TAKI iluzjonista na świecie. Stań z nim twarzą w twarz i zobacz, co potrafi!

Romek Słomka jest rozchwytywany przez zachwyconych, powracających klientów, dlatego nie zwlekaj. Napisz do niego i zaproś go występ podczas Twojego Najważniejszego Dnia. Nikogo lepszego nie znajdziesz, mogę Cię o tym zapewnić